MICHAŁ
Współpracę z Tomkiem podjąłem pod koniec 2017 roku. Zaczęliśœmy od wykonania badań laboratoryjnych, określenia ‘goli’ treningowych, diagnozy sylwetki oraz oceny sprawności. Po dokonaniu analizy przez Tomka ustaliliśmy cele treningowe oraz metodykę ich osiągania.
Tomek w pełni profesjonalnie podszedł do tematu – uwzględniając wyniki badań oraz cele treningowe otrzymałem spersonalizowaną rozpiskę wraz z dietą (przykłady posiłków razem z ilością poszczególnych makroskładników) oraz zalecaną suplementacją.
Co dwa tygodnie dostarczałem raport z postępami w treningu. W razie potrzeby Tomek na bieżąco korygował dietę oraz suplementację z uwzględnieniem aktualnych potrzeb organizmu, aby zmaksymalizować efekty treningowe.
Aktualnie współpracuję z Tomkiem ponad 3 lata. Uwzględniając osiągnięte efekty treningowe, samopoczucie i poprawę stanu zdrowia – zamierzam przedłużyć współpracę. Polecam każdemu kto chce zmienić swoją sylwetkę i polepszyć stan zdrowia.

Wróć 
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję