2. Mistrz Świata w kulturystce 2018r. Filipiny
  4. Wielokrotny Mistrz Polski w latach 2016-2018
  6. Międzynarodowa akredytacja REPs trenera personalnego
  7. Wywiad i sesja zdjęciowa dla Flex Magazine
  8. Obecnie poświęcam się w pomaganiu innym osiągnąć wymarzoną sylwetkę, podczas treningów indywidualnych, konsultacji oraz szkoleniom branżowym, jakie prowadzę. Owocuje to przemianami historii setek ludzi na świecie.
O MNIE

Zanim zostałem kulturystą i osobistym trenerem, przez 3 lata byłem czynnym młodzieżowym zawodnikiem judo, odnoszącym sukcesy na zawodach ogólnopolskich, a także międzynarodowych. Od najmłodszych lat interesowałem się czynnie sportem, głównie judo, lekkoatletyką, grami zespołowymi oraz tenisem stołowym. W wieku 14 lat odnalazłem swoje powołanie — sporty sylwetkowe, a konkretniej kulturystykę.

Od tego momentu stało się to częścią mojego życia. Systematycznie pracowałem nad swoją sylwetką, wytrzymałością i siłą. Po upływie 6 lat, od rozpoczęcia treningów, wziąłem udział w pierwszych zawodach kulturystycznych, na których zająłem 4 miejsce. To zaowocowało późniejszymi sukcesami na arenie krajowej, a następnie międzynarodowej. Po ukończeniu szkoły średniej podjąłem decyzję o rozpoczęciu studiów na kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Po roku (na studiach) zdobyłem certyfikat osobistego trenera z akredytacją REPS. Zacząłem pracować z ludźmi, pomagając im osiągnąć maksymalny potencjał w zakresie rozwoju ciała.

Całe moje życie poświęcam kulturystyce ćwiczeniom na siłowni i pomaganiu innym. Interesuję się zbilansowaną i zdrową dietą, udzielam rad żywieniowych, szukam nowinek poświęconych nowatorskim rozwiązaniom w dziedzinie sportu i żywienia. Od 2015 roku biorę udział we wszelakich zawodach kulturystycznych, odnosząc przy tym czołowe pozycje. Początkowo laury zdobywałem na szczeblach lokalnych, podnosząc sobie poprzeczkę z roku na rok. W 2016 r. otrzymałem brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii do 80 kg mężczyzn. Wystartowałem tam, mając zaledwie 21 lat (junior), wygrywając tym samym eliminację na pierwszych międzynarodowych zawodach Mistrzostw Europy juniorów, gdzie znalazłem się na 10 pozycji. Kilka tygodni później zdobyłem tytuł Akademickiego Mistrza Polski w swojej kategorii oraz zostałem wybrany najlepszym zawodnikiem konkursu. Przełomowym osiągnięciem było zdobycie tytułu Mr. Universe w Hamburgu, po czym postanowiłem pójść za ciosem i wygrałem Mistrzostwa Świata w swojej kategorii w 2018 r na Filipinach.